Okulumuzda 23 Nisan Kutlamaları
Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öğrencilerimizin gösterileri eşliğinde büyük bir coşkuyla kutladı. Programın açılışı saygı duruşu, İstiklal Marşı ve okulumuzun Rehber Öğretmeni Pınar ŞEN'in günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla yapıldı. Daha sonra sınıflarımızın hazırladığı gösteriler ve yarışmalar ile devam edildi. Hazırlamış olduğu gösteriler için öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Van Çatak Kayaboğazı İmam Hatip Ortaokulu
İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Van İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Van Çatak İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, İmam Hatip Ortaokulu Videoları, Van İmam Hatip Ortaokulu Videoları, Van Çatak İmam Hatip Ortaokulu Videoları, Van Okulları, Van Çatak Okulları, Van İmam Hatip Ortaokulları, Van Çatak İmam Hatip Ortaokulları
Yayın Tarihi: 25.04.2024 - Güncellenme Tarihi: 28.04.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)