Okulumuzda Anneler Günü Programı Yapıldı.
Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan "Anneler Günü" için okulumuzda da çeşitli etkinlikler yapıldı. Okulumuzda düzenlenen etkinliğe Okul Müdürü Mehmet Memiş SERİN, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
"Anneler Günü" kapsamında okulumuzda Ana sınıfI öğretmenimiz ŞERİFE BOZKIR KUZGUN koordinatörlüğünde program yapıldı. Programda şiirler okundu, şarkılar söylendi.Kıymetli Annelerimize hediyeler verildi.
Bu vesileyle biz de en değerli varlıklarımız olan annelerimizin ANNELER GÜNÜNÜ kutluyoruz.
Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan "Anneler Günü" için okulumuzda da çeşitli etkinlikler yapıldı. Okulumuzda düzenlenen etkinliğe Okul Müdürü Mehmet Memiş SERİN, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
"Anneler Günü" kapsamında okulumuzda Ana sınıfI öğretmenimiz ŞERİFE BOZKIR KUZGUN koordinatörlüğünde program yapıldı. Programda şiirler okundu, şarkılar söylendi.Kıymetli Annelerimize hediyeler verildi.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Dr. Faruk Sükan İlkokulu
İlkokul Haberleri, Karaman İlkokul Haberleri, Karaman Merkez İlkokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman İlkokulları, Karaman Merkez İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)