Okulumuzda Bilgi Yarışması Düzenlendi
Okulumuzda 5, 6 ve 7.sınıflar arasında bilgi yarışması düzenlendi.
Okulumuzda 5, 6 ve 7.sınıflar arasında bilgi yarışması düzenlendi. Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Sosyal Bilgiler, İngilizce ve Genel Kültür alanlarında yarışan öğrencilerimiz tatlı rekabet ortamında eğlendiler.
Bilgi yarışması sonucunda
- 7.Sınıflarda Seher Akdağ, Nevzat Gölen ve Fadime Uzun
- 6.Sınıflarda Aliye Betül Uzun, Zeynep Ayar ve Suzan Yiğit
- 5.Sınıflarda Buğday Mavi, Zekeriya Han ve Zeynep Asude Uzun´un olduğu grup birinci oldu. Öğrencilerimiz Dürüstlük Kantini projemizden hediye çeki kazandılar. Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Karaman Ortaokul Haberleri, Karaman Merkez Ortaokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman Ortaokulları, Karaman Merkez Ortaokulları
Yayın Tarihi: 17.01.2018
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)