Okulumuzda Coşkulu 19 Mayıs Kutlaması
Emekevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü olarak, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı okul bahçemizde yaptığımız tören ve etkinliklerle kutladık.
Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, tüm silah arkadaşları ve bu topraklar için şehit düşmüş tüm aziz şehitlerimiz için saygı duruşu ve ardından okuduğumuz İstiklal Marşı ile başladığımız törende, günün anlam ve önemini anlatan konuşmalar yapıldı ve şiirler okundu.
Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde okulumuz öğrencilerinin katılımıyla açılan halk oyunları kursunda Trakya Yöresi oyunları öğrenen öğrencilerimiz dans gösterisi sundular. Ardından, düzenlediğimiz yarışmalarla öğrencilerimiz keyifli anlar yaşadılar.
Emekevler Şehit Rıza Çevik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü olarak, bu kutlama etkinliklerinde emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Burdur Merkez Emekevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Burdur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Burdur Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Burdur Okulları, Burdur Merkez Okulları, Burdur Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Burdur Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)