Okulumuzda Fidan Dikim Etkinliği Gerçekleşti
Okulumuzu güzelleştirme çalışmaları kapsamında öğrencilerle birlikte okul bahçesine fidan dikimi gerçekleştirdik. Bu etkinlikle hem çevreye katkıda bulunmak hem de öğrencilerimize doğa sevgisini aşılamak istedik. Afete karşı hazırlıklı olmanın önemini de vurgulayarak, öğrencilerimizin bilinçli bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmayı amaçladık. Fidan dikmek, geleceğe yatırım yapmak gibidir. Bu etkinlikle öğrencilerimize değerler eğitimi kapsamında paylaşmanın ve dayanışmanın önemini de göstermiş olduk.
Etkinliğe katılan öğrenciler de fidan dikmenin keyfini yaşadıklarını ve çevreye katkıda bulunmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getirdiler.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Mardin Savur Tokluca Delali Öz Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Mardin Ortaokul Haberleri, Mardin Savur Ortaokul Haberleri, Mardin Okulları, Mardin Savur Okulları, Mardin Ortaokulları, Mardin Savur Ortaokulları
Yayın Tarihi: 07.03.2024