Okulumuzda Mevlid - İ Nebi Programı. .
Mevlid-i Nebi Haftası etkinliklerimiz kapsamında okulumuzda ''Mevlid-i Nebi Programı'' düzenledik. Kur'an-i Kerim tilavetiyle başlamış olduğumuz programımız günün anlam ve önemini belirten konuşmaların yapılmasının ardından öğrencilerimizin hazırlamış olduğu şiir, naat ve ilahi okumaları ile devam etti. "Peygamberimiz, Cami ve İrşat" teması ile ilgili Diyanet İşleri Başkanlığı´nın hazırlamış olduğu sinevizyon gösterisi izletildi. progmamıza katılarak öğrencilerimize konuşma yapan İl Müftü Yardımcımız Sümeyra BENZOUINE hocamıza teşekkür ediyoruz.
Gümüşhane TOBB İmam Hatip Ailesi Olarak; Tüm İslam Alemi'nin Mevlid KANDİLİ'Nİ tebrik ederken, bu güzel programı hazırlamada emeği olan Din Kültürü Öğretmenimiz Sayın Zehra ORAL ve programda görev alan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Gümüşhane Merkez Gümüşhane Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İmam Hatip Ortaokulu
İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Gümüşhane İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Gümüşhane Merkez İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Gümüşhane Okulları, Gümüşhane Merkez Okulları, Gümüşhane İmam Hatip Ortaokulları, Gümüşhane Merkez İmam Hatip Ortaokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)