Okulumuzda Mevlid - İ Nebiyi İdrak Ettik
Okulumuzda "Mevlid-i Nebi Haftası" etkinliği kapsamında Peygamber Efendimiz'i (s.a.v) anmak ve anlamak amacıyla program düzenlendi. Okulumuz İ.H.L. Meslek Dersleri Öğretmenleri tarafından organize edilen etkinlikte öğrencilerimiz tarafından Peygamber Efendimiz'i (s.a.v) daha iyi anlamak ve anlatmak için ilahiler söylendi ve şiirler okundu.
Meslek Dersleri Öğretmenlerimiz okulumuzda Mevlid-i Nebi panosu hazırladı ve sınıflarımızda öğretmen ve öğrencilerimizi ve okul idaremizi ziyaret ederek mevlid kandillerini kutladı.
Peygamber Efendimiz'i (s.a.v) anmak ve anlamak amacıyla gerçekleşen etkinlik için emeği geçen tüm öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Adıyaman Sincik Sincik Anadolu İmam Hatip Lisesi
Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Adıyaman Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Adıyaman Sincik Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Adıyaman Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Adıyaman Sincik Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Adıyaman Okulları, Adıyaman Sincik Okulları, Adıyaman Anadolu İmam Hatip Liseleri, Adıyaman Sincik Anadolu İmam Hatip Liseleri
Yayın Tarihi: 17.10.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)