Okulumuzda Nevruz Bayramı 21 Mart Salı Günü Büyük Bir Coşkuyla Kutlandı
Nevruz Bayramı ya da kısaca Nevruz Afganlar, Anadolu Türkleri, Arnavutlar, Azeriler, Farslar, Gürcüler, Karakalpaklar, Kazaklar, Kırgızlar, Kürtler, Özbekler, Tacikler, Türkmenler ve Zazalar tarafından kutlanan geleneksel yeni yıl ya da doğanın uyanışı ve bahar bayramı olarak adlandırılır.
Nevruz Bayramı ya da kısaca Nevruz Afganlar, Anadolu Türkleri, Arnavutlar, Azeriler, Farslar, Gürcüler, Karakalpaklar, Kazaklar, Kırgızlar, Kürtler, Özbekler, Tacikler, Türkmenler ve Zazalar tarafından kutlanan geleneksel yeni yıl ya da doğanın uyanışı ve bahar bayramı olarak adlandırılır. Okulumuzda Nevruz Bayramı 21 Mart Salı günü büyük bir coşkuyla kutlandı. Okulumuz 9-A sınıfı tiyatro gösterisi ile başlayan program çeşitli yarışmalar ve Okulumuz öğrencilerinin gitar eşliğinde şarkıları ile devam etti. Programın sonunda ise ateş üzerinde atlanılarak bitirildi. Okul müdürü Fatma GÜLEÇ programı hazırlayan tüm öğretmenlere ve programın organizasyonunu yapan Beden Eğitimi Öğretmeni Songül BAYDEMİR ‘e teşekkür etti.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Nevşehir Avanos Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Nevşehir Avanos Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Nevşehir Okulları, Nevşehir Avanos Okulları, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Nevşehir Avanos Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)