Okulumuzda Öğretmenler Günü Kutlamaları Çok Renkli Geçti
Okulumuzda 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Etkinlikleri çok renkli geçti.
Öğrencilerimiz tarafından hazırlanan program ilgiyle izlendi. 12.sınıf öğrencilerimiz program sırasında, tüm okulumuz öğretmenlerine sürpriz hazırlamış ve gül dağıtmışlardır. Program devam ederken okulumuzun en kıdemli öğretmeni olarak Yusuf AYRANCI ve en kıdemsiz öğretmenimiz olarak ta Sinan ÇİL konuşma yapmışlardır.
Okulumuz bünyesinde düzenlenen "Öğretmen" konulu şiir ve kompozisyon yarışmasında derece alan öğrencilerimize hediyeleri verilmiştir.
Ayrıca fidan dikme etkinliği yapılmış ve okulumuz bahçesine öğrenci ve öğretmenler birlikte fidan dikmişlerdir.Öğretmenler günü yapılan bu etkinliklerle çok daha güzel ve anlamlı olmuştur. Emeği geçen tüm öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Karaman Anadolu Lisesi
Anadolu Lisesi Haberleri, Karaman Anadolu Lisesi Haberleri, Karaman Merkez Anadolu Lisesi Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman Anadolu Liseleri, Karaman Merkez Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)