Okulumuzda Ramazan
On bir ayın Sultanı Ramazanın gelişi okulumuzda da büyük bir sevinç uyandırdı. Sınıflarımız Ramazan içiç süslendi. Mânâsına uygun yaşayabileceğimiz ve güzelliklerle tekrarına kavuşabileceğimiz nice güzel, huzurlu Ramazanlara erişebilmek ümidiyle, Hayırlı Ramazanlar dileriz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Afyonkarahisar Sinanpaşa Muzaffer Yılmaz Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Afyonkarahisar Ortaokul Haberleri, Afyonkarahisar Sinanpaşa Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Afyonkarahisar Ortaokul Videoları, Afyonkarahisar Sinanpaşa Ortaokul Videoları, Afyonkarahisar Okulları, Afyonkarahisar Sinanpaşa Okulları, Afyonkarahisar Ortaokulları, Afyonkarahisar Sinanpaşa Ortaokulları
Yayın Tarihi: 10.03.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)