Okulumuzda Spor ve Fiziki Etkinlikler
Okulumuzda Spor ve Fiziki Etkinlikler Beden Eğitimi Öğretmenimiz Anıl ATALAY rehberliğinde farklı uygulamalarla devam ediyor.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sinop Merkez Seyit Bilal İmam Hatip Ortaokulu
İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Sinop İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Sinop Merkez İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, İmam Hatip Ortaokulu Videoları, Sinop İmam Hatip Ortaokulu Videoları, Sinop Merkez İmam Hatip Ortaokulu Videoları, Sinop Okulları, Sinop Merkez Okulları, Sinop İmam Hatip Ortaokulları, Sinop Merkez İmam Hatip Ortaokulları
Yayın Tarihi: 11.10.2018
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)