Okulumuzda Tahliye ve Yangın Söndürme Tatbikatı Yapıldı.
13 EKİM DÜNYA AFET FARKINDALIK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA YANGIN SÖNDÜRME TATBİKATI GERÇEKLEŞTİRDİK.
TEZ OKSİJEN SAN.VE TİC. A.Ş. Dolum Tesisleri Müdürü/Yangın Eğitmeni Sayın Hamdi KABAKÇI başkanlığında 11 Ekim 2023 Çarşamba Günü Yangın Tahliye ve Söndürme Tatbikatı yapıldı. Saat 11.00'da çalınan sirenle öğrenci ve öğretmenlerimizin sınıflardan bahçedeki toplanma yerlerine inmeleriyle tahliye tabıkatı gerçekleştirildi. Ardından "13 Ekim Dünya Afet Farkındalık Günü" dolayısıyla Afet ve İş Güvenliği Hakkında Hamdi KABAKÇI tarafından bilgilendirme konuşması yapıldı. Daha sonra okulumuz bahçesinde yakılan ateşle Yangın Söndürme tatbikatı yapıldı. Yangını öğrencilerimiz yangın söndürme tüplerini kullanarak başarılı bir şekilde söndürdü. Yangına nasıl müdahale edileceği ve yangın tüplerinin kullanımı hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı ve uygulandığı Söndürme tatbikatı öğrencilerimiz tarafından büyük ilgi gördü. 13 Ekim Dünya Afet Farkındalık Günü Etkinlikleri programımıza katkılarından dolayı TEZ OKSİJEN yetkilileri ile Hamdi KABAKÇ'ya teşekür ediyoruz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Çorum Merkez Tobb - Osb Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Çorum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Çorum Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Çorum Okulları, Çorum Merkez Okulları, Çorum Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Çorum Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)