Okulumuzda Yunus Emre
Okulumuzda YUNUS EMREYİ ANMA VE TÜRKÇE YILI etkinlikleri çerçevesinde faaliyetlerimiz devam etmektedir.
Okulumuzda YUNUS EMREYİ ANMA VE TÜRKÇE YILI etkinlikleri çerçevesinde faaliyetlerimiz devam etmektedir. Bu hafta 4.Sınıf öğrencimiz Onurcan ÖZKAN Yunus Emre kostümü giyerek bütün sınıfları ziyaret ederek Yunus Emreden dörtlüklür okuyarak tanıtıma katkı sağlamıştır.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Kale İlkokulu
İlkokul Haberleri, Karaman İlkokul Haberleri, Karaman Merkez İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Karaman İlkokul Videoları, Karaman Merkez İlkokul Videoları, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman İlkokulları, Karaman Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 05.04.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)