Okulumuzdaki Bakım, Onarım ve Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor.
Okulumuzda bakım, onarım ve yenileme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu çerçevede zemin katta okulumuza yakışır "Şeref Köşesi" ve "Şehit Cafer Köşesi" oluşturulması, destek eğitim sınıfı düzenlemesi, yeni idari oda oluşturulması, bina giriş sundurması ile tüm tuvaletlerin onarım gerektiren ıslak zeminlerinin onarılması çalışmalarına başlanmış olup bu çalışmaların büyük bir bölümü ise tamamlanmıştır. Okulumuza bu süreçte destek olan öğretmenlerimize, hizmetli personelimize, okul aile birliği yönetim kurulu üyelerimize, velilerimize ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Aydın Germencik Şehit Cafer İlkokulu
İlkokul Haberleri, Aydın İlkokul Haberleri, Aydın Germencik İlkokul Haberleri, Aydın Okulları, Aydın Germencik Okulları, Aydın İlkokulları, Aydın Germencik İlkokulları
Yayın Tarihi: 04.01.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)