Okulumuzun Öğrencileri Üniversitede
ÜNİVERSİTE VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA İMZALANAN PROTOKOL KAPSAMINDA ÜNİVERSİTE GEZİSİ DÜZENLENDİ. OKULUMUZUN İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ YUNUS EMRE DURANIK VE FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ HÜRÜ KIRAÇ' IN ORGANİZE ETTİĞİ ÜNİVERSİTE GEZİSİ BUGÜN GERÇEKLEŞTİ. ÖĞRENCİLERİMİZİN BİLGİ BİRİKİMİNİ ARTIRMAK İÇİN YAPILAN GEZİ ÖĞRENCİLERİMİZDEN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ.
ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ DOÇ. DR. HAKAN ÇOLAK TARAFİNDAN ÖĞRENCİLERİMİZE “KİMYA HER YERDE” KONULU SEMİNER VERİLDİ. IŞIK VE ELEKTRON MİKROSKOBUNDAN ÖĞRENCİLERİMİZ ÇEŞİTLİ CİSİMLERİ İNCELEDİ. KİMYA LABORATUARLARININ TANITIMI YAPILDI. KİMYA KONUSUNDA ÖĞRENCİLERİN SORULARI CEVAPLANDI.
SEMİNER SONRASINDA ÜNİVERSİTENİN KÜTÜPHANE VE SPOR MERKEZİ GİBİ DİĞER BÖLÜMLERİNİN GEZİLMESİYLE GEZİMİZ TAMAMLANDI. BU PROGRAM VE GEZİNİN YAPILMASINDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Çankırı Merkez 30 Ağustos İmam Hatip Ortaokulu
İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Çankırı İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Çankırı Merkez İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Çankırı Okulları, Çankırı Merkez Okulları, Çankırı İmam Hatip Ortaokulları, Çankırı Merkez İmam Hatip Ortaokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)