Okuyan Artvin Projesi
Artvin İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen Okuyan Artvin Projesi "Ekranı Kapat, Kitabı Aç" etkinliği,müdür yardımcımız Gönül ÇORUHLİ koordinatörlüğünde okulumuzda da sürdürülmektedir
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Artvin Merkez 7 Mart İlkokulu
İlkokul Haberleri, Artvin İlkokul Haberleri, Artvin Merkez İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Artvin İlkokul Videoları, Artvin Merkez İlkokul Videoları, Artvin Okulları, Artvin Merkez Okulları, Artvin İlkokulları, Artvin Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 13.04.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)