Orman Okulları Erasmus+ Projemiz
KOCAELİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKREDİTASYON PROGRAMI İLE OKULUMUZ MÜDÜRÜ EMEL FIRTIN VE OKULUL PSİKOLOJİK DANIŞMANI ESRA KARABULUT UN KATILIMIYLA ERASMUS+ HAREKETLİLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. YAPILAN HAREKETLİLİKLE ALMANYA NIN FLENSBURG KENTİNDE ORMAN VE SAHİL OKULLARI İŞ BAŞI GÖZLEMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. EDİNİLEN DENEYİMLER OKUL ÖĞRETMEN VE VELİLERİYLE PAYLAŞILDI.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Kocaeli Derince Bülent Türker Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Kocaeli Anaokulu Haberleri, Kocaeli Derince Anaokulu Haberleri, Anaokulu Videoları, Kocaeli Anaokulu Videoları, Kocaeli Derince Anaokulu Videoları, Kocaeli Okulları, Kocaeli Derince Okulları, Kocaeli Anaokulları, Kocaeli Derince Anaokulları
Yayın Tarihi: 27.10.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)