Özel Eğitim Sınıfı Öğrencilerimiz Eğlence Merkezinde
Özel ve güzel çiçeklerimiz hayata dair ince notlar düşmeye devam ediyorlar. Bugün vefanın ve kendine zaman ayırmanın yaşantımıza kattığı verimi ve motivasyonu gözler önüne sererek bir takım yorgunluklarımızdan sıyrılmanın yollarını gösterdiler. İlk olarak kendilerinde emekleri olan Halime GÜLMEZ öğretmenlerini ziyaret ettiler ardından Olleys’te oynadılar, yediler ve içtiler. Ruhşan AYDIN ve Mert ODABAŞ’a destekleri, sevgileri ve kazandırdıkları her güzel haller için teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sivas Merkez Dörteylül Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Sivas Ortaokul Haberleri, Sivas Merkez Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Sivas Ortaokul Videoları, Sivas Merkez Ortaokul Videoları, Sivas Okulları, Sivas Merkez Okulları, Sivas Ortaokulları, Sivas Merkez Ortaokulları
Yayın Tarihi: 25.04.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)