Parasız Yatılılık Başvuru İşlemleri
Pansiyonu bulunmayan ortaöğretim kurumlarına kayıt yaptıran ve yatılılığa başvuran öğrenciler, yatılılık başvurularını 23-27 Ağustos 2021 tarihlerinde kayıtlı oldukları okul müdürlüklerine yapacak olup; ilgili okul müdürlüklerince, yatılılık başvurusunda bulunan öğrencilerin başvuru evrakları isim listesi ile birlikte eksiksiz bir şekilde bekletilmeden 23-27 Ağustos 2021 tarihlerinde DYS üzerinden İl Milli Eğitim Müdürlüğüne resmi yazı ile ulaştırılacak olup, söz konusu belgelerin asılları ayrıca İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ortaöğretim Şubesine elden teslim edilecektir.
meb_iys_dosyalar/70/01/878973/dosyalar/2021_08/05120418_MADDY_DURUM_BEYANNAMESY.docx
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Karaman Bifa Anadolu Lisesi
Anadolu Lisesi Haberleri, Karaman Anadolu Lisesi Haberleri, Karaman Merkez Anadolu Lisesi Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman Anadolu Liseleri, Karaman Merkez Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 05.08.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)