Paylaşmak Güzeldir
Paylaşmak cömertliğin,iyiliğin ve yardımseverliğin göstergesidir.Goncagüller Anaokulu öğrencileri Sakarya Evrenköy İlkokulu Anasınıfındaki arkadaşlarına kırtasiye malze ve kitap göndererek hediyeleştiler. Evrenköy İlkokulu Anasınıfındaki arkadaşlarının sevincini mutluluğunu paylaşmak çok güzeldi.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Kocaeli Gölcük Gölcük Goncagüller Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Kocaeli Anaokulu Haberleri, Kocaeli Gölcük Anaokulu Haberleri, Anaokulu Videoları, Kocaeli Anaokulu Videoları, Kocaeli Gölcük Anaokulu Videoları, Kocaeli Okulları, Kocaeli Gölcük Okulları, Kocaeli Anaokulları, Kocaeli Gölcük Anaokulları
Yayın Tarihi: 27.03.2019
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)