Portakal Reçeli Yaptık
4/A sınıfı öğrencileri öğretmenleri Gökçe BAĞCI danışmanlığında yürüttükleri eTwinning projeleri "Green Products For Green Europe! We Can Do İt!" kapsamında , bütün yapım aşamasını , etiketini , kavanoz tasarımını kendi elleriyle yaptıkları ürünleri "GAPİKAL" markalı ürünlerinin tanıtımını yaptılar. Öğrenciler tanıtım için Müdür Yardımcımız Mahir KALENDER , Okul Müdürümüz Mehmet DÖNMEZ ,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal AYVAZOĞLU'na ve Sayın Kaymakamımız Hayrettin BASKIN'a ürünlerinden hediyeler götürdüler.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Hatay Belen Gazi Abdurrahman Paşa İlkokulu
İlkokul Haberleri, Hatay İlkokul Haberleri, Hatay Belen İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Hatay İlkokul Videoları, Hatay Belen İlkokul Videoları, Hatay Okulları, Hatay Belen Okulları, Hatay İlkokulları, Hatay Belen İlkokulları
Yayın Tarihi: 25.05.2021