"Sağlık Olsun" Projemizde Final
Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafindan bu yıl 4. sü Düzenlenen "Eğitimde İyi Örnekler" Yarışmasında Okulumuzda Fatma TEKGÜNDÜZ, Burcu YÜKSEL, Büşra Macit ÇİFCİBAŞI dan oluşan proje ekibinin yürüttüğü "Sağlık Olsun" projesi finallerde lise kategorisinde İl 2. Si Olmuştur. Emeği geçen bütün öğrencilerimize, ve ogretmenlerimize teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Niğde Merkez Mehmet Akif Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Niğde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Niğde Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Niğde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Niğde Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Niğde Okulları, Niğde Merkez Okulları, Niğde Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Niğde Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 20.05.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)