Sağlık Olsun Projemizde Yeni Adım; "Sağlıklı Atıştırmalık Hazırlıyorum. "
Sağlık Olsun projesinin ‘Sağlıklı Atıştırmalık Hazırlıyorum ’ etkinliği kapsamında öğrencilerimiz paketli gıdalara alternatif olarak sağlıklı atıştırmalıklar hazırladılar . Evde bulunan kuru meyve , kuru yemiş gibi malzemeler ile tariflerini oluşturan öğrencilerimiz hem sağlıklı beslenme hem de sürdürülebilir yaşam alışkanlıkları edinme konularında farkındalık oluşturdular.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Niğde Merkez Mehmet Akif Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Niğde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Niğde Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Niğde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Niğde Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Niğde Okulları, Niğde Merkez Okulları, Niğde Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Niğde Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 29.04.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)