Şair Bestami Yazgan Şiir Dinletimizi Çok Beğendi
Okulumuz 3/B sınıfı öğrencileri sınıf öğretmenimiz Harun Erdem rehberliğinde hazırladıkları "Anne Sen Bir Melek misin?" şiir dinletisini Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezinde sergilediler. 14 Mayıs 2024 Salı günü Karaman 4. Kitap Fuarı nedeniyle şehrimize gelen yazar ve şair Bestami Yazgan'ın da katıldığı programda öğrencilerimiz şairin "Anne Sen Bir Melek misin?" şiir kitabındaki şiirlerin tamamını seslendirdiler. Şair Bestami Yazgan öğrencilerin performansını beğendiğini ifade ederek Harun öğretmenimizi, öğrencilerimizi ve velilerimizi tebrik ederek teşekkür etti. Program sonunda Okul Müdürümüzün şaire hediye takdiminde bulunmasının ardından şair öğrencilerimizin öncesinde temin ettikleri "Anne Sen Bir Melek misin?" kitabını imzaladı. Harun öğretmenimizi, öğrencilerimizi ve velilerimizi tebrik ediyor, şairimiz Bestami Yazgan'a teşekkür ediyoruz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Dr. Sadık Ahmet İlkokulu
İlkokul Haberleri, Karaman İlkokul Haberleri, Karaman Merkez İlkokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman İlkokulları, Karaman Merkez İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)