Sanat Atölyemizin Hazırlıkları Tamamlanıyor
Sayın Valimiz Ozan BALCI'nın katkılarıyla oluşturulan Sanat Atölyemizin hazırlıkları tamamlanmak üzere. Bu süreçte emeği geçen Görsel Sanatlar öğretmenimiz Eyyüp BULUT ve Müdür Yardımcımız İzzet Can KELEŞ'e teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Van Çaldıran Burçakalan İlkokulu
İlkokul Haberleri, Van İlkokul Haberleri, Van Çaldıran İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Van İlkokul Videoları, Van Çaldıran İlkokul Videoları, Van Okulları, Van Çaldıran Okulları, Van İlkokulları, Van Çaldıran İlkokulları
Yayın Tarihi: 24.04.2023 - Güncellenme Tarihi: 28.04.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)