Santranç Takımımız Pazar Günü De Çalışmalarına Devam Etti
OKULUMIZ SATRANÇ TAKIMI ÖĞRETMENİMİZ DAVUT KUTLU YÖNETİMİNDE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR. YAPIŞACAK OLAN TURNUVALARA KATILMAK VE BAŞARILI OLMAK AMACIYLA ÇALIŞMALARINA ARA VERMEDEN DEVAM EDEN TAKIMIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ. ÇALIŞMALAR OKULUMUZDAKİ SATRANÇ ODASINDA DÜZENLİ OLARAK YAPILMAKTADIR. SATRAMÇ TAKIMINDA OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ İLE GÖNÜLLÜ ÖĞRENCİLERİMİZ ÇALIŞMALARA KATILMAKTADIRLAR.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Karaman Ermenek Fikret Ünlü Yatılı Bölge Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Karaman Ortaokul Haberleri, Karaman Ermenek Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Karaman Ortaokul Videoları, Karaman Ermenek Ortaokul Videoları, Karaman Okulları, Karaman Ermenek Okulları, Karaman Ortaokulları, Karaman Ermenek Ortaokulları
Yayın Tarihi: 09.03.2020 - Güncellenme Tarihi: 10.03.2020
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)