Satranç Turnuvasında Okulumuzdan Büyük Başarı
2020–2021 Eğitim - Öğretim Yılı Okul Sporları Karaman Minikler – Küçükler – Yıldızlar Gençler Onlıne Satranç İl Seçmeleri 02-11 Nisan Tarihlerinde chess.com platformu üzerinden yapıldı. Okulumuzun 3 kulvarda(Minikler A-Genel, Minikler A-Kızlar ve Minikler B-Genel) katıldığı turnuvada bireysel ve okul olarak büyük başarılar elde edildi. Öğrencilerin yetiştirilmesinde büyük emeği olan Öğretmenimiz Mahmut Sami UZUN ve bilgilendirme, lisans konularında destek sağlayan okul Müdür Yardımcısı Zafer GÜLTAŞ'a teşekkür ediyor; turnuvaya katılan ve başarı elde eden bütün öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.
Turnuva Sonuçları
MİNİKLER (A) GENEL:
Bu kategoride okul takımı olarak ikincilik elde ettik.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Karamanoğlu Mehmet Bey İlkokulu
İlkokul Haberleri, Karaman İlkokul Haberleri, Karaman Merkez İlkokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman İlkokulları, Karaman Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 22.04.2021