Seçmelerdeyiz.
Okulumuz 3.sınıflar yetenek seçmelerine katıldılar.3 /A 3/B ve 3/C sınıflarının katıldığı seçmelerde çeşitli testlere tabi tutulan öğrencilerimiz heyecanlı anlar yaşadılar.Genç yeteneklerin okulumuzdan çıkması ümidiyle.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Bursa Nilüfer Yolçatı Şehit Coşkun Çalı İlkokulu
İlkokul Haberleri, Bursa İlkokul Haberleri, Bursa Nilüfer İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Bursa İlkokul Videoları, Bursa Nilüfer İlkokul Videoları, Bursa Okulları, Bursa Nilüfer Okulları, Bursa İlkokulları, Bursa Nilüfer İlkokulları
Yayın Tarihi: 12.12.2018
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)