Senin Babaannen Kime Benziyor?
Okulumuz ana sınıfı öğrencileri derste önce Babannen Kime Benziyor hikayesini dinledi, sonra kendi babaannelerini farklı şeylere benzettiler. Okul Öncesi Öğretmeni Burcu ÖZTÜRK GÜNEŞ öğrencilerinin yaptığı resimleri okulumuz koridorunda sergileyerek Feridun Oral tarafından yazılmış hikaye kitabını diğer öğrencilerin okuması için bir köşe yaptı. Öğrencilere bir not bırakan öğretmenimiz, babaannelerini kime benzettiklerini kendisiyle paylaşmasını istedi. Yapılan bu farklı etkinlikle çocukların hayal dünyasını kullanmaları, okuma ve dinleme becerileri kazanmaları ve biraz da eğlenmeleri amaçlandı.:)
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Ordu Aybastı Pelitözü Mitat Dursun İlkokulu
İlkokul Haberleri, Ordu İlkokul Haberleri, Ordu Aybastı İlkokul Haberleri, Ordu Okulları, Ordu Aybastı Okulları, Ordu İlkokulları, Ordu Aybastı İlkokulları
Yayın Tarihi: 10.01.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)