Sevgili Dostlarımız
Okulumuz öğretmenlerinden Mine Uluçeşme eşliğinde, 'SOKAK HAYVANLARINI KORUYALIM' adlı proje ile öğrencilerimiz oturdukları mahallelere minik arkadaşlarımız için mama ve su kapları bıraktılar. Her şey sevmekle başlar
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Şanlıurfa Suruç Namık Kemal Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Şanlıurfa Ortaokul Haberleri, Şanlıurfa Suruç Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Şanlıurfa Ortaokul Videoları, Şanlıurfa Suruç Ortaokul Videoları, Şanlıurfa Okulları, Şanlıurfa Suruç Okulları, Şanlıurfa Ortaokulları, Şanlıurfa Suruç Ortaokulları
Yayın Tarihi: 21.12.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)