Sıfır Atık Projesi: Geri Dönüşüm Kutularımızı Okul Koridorlarımıza Yerleştirdik
Sıfır Atık Projesi kapsamında atık oluşumunun önlenmesinden başlayarak, atıkların azaltılması, kaynağında ayrı biriktirilmesi, geçici depolanması, ayrı toplanması, taşınması ve işlenmesi süreçlerinin hepsini içine alan bir projedir.
Bu amaçla kağıt, cam, plastik, metal ve pil atıkları için geri dönüşüm kutularımızı okul koridorlarımıza yerleştirdik.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Artvin Murgul Murgul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Artvin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Artvin Murgul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Artvin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Artvin Murgul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Artvin Okulları, Artvin Murgul Okulları, Artvin Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Artvin Murgul Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 29.04.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)