Şiir Yarışması
İLİMİZ ELAZIĞ MEDİKAL HOSPİTAL İLE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İŞ BİRLİĞİYLE RESMİ VE ÖZEL OKULLAR ARASI DÜZENLENEN '23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI' KONULU RESİM VE ŞİİR YARIŞMASINDA OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİNDEN ELİF NUR SEZER YARIŞMADA ŞİİRİYLE BİRİNCİ OLMUŞTUR.ÖĞRENCİMİZİ VE ÖĞRENCİMİZi YETİŞTİREN TÜRKÇE ÖĞRETMENİMİZ FADİME TURSUNU TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Elazığ Merkez Şht. Süleyman Budak Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Elazığ Ortaokul Haberleri, Elazığ Merkez Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Elazığ Ortaokul Videoları, Elazığ Merkez Ortaokul Videoları, Elazığ Okulları, Elazığ Merkez Okulları, Elazığ Ortaokulları, Elazığ Merkez Ortaokulları
Yayın Tarihi: 24.04.2024 - Güncellenme Tarihi: 26.04.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)