Sınıfımdan Okuluma Projesi
Okulumuz 2-A Sınıf Öğretmeni Duygu YILMAZ ve öğrencilerinin dahil olduğu "Sınıfımdan Okuluma" eTwinning projesi Mehmet Akif Ersoy Anma Haftası etkinligini proje ortakları ile gerçekleştirdiler.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Şırnak Uludere Yemişli Umutışığı İlkokulu
İlkokul Haberleri, Şırnak İlkokul Haberleri, Şırnak Uludere İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Şırnak İlkokul Videoları, Şırnak Uludere İlkokul Videoları, Şırnak Okulları, Şırnak Uludere Okulları, Şırnak İlkokulları, Şırnak Uludere İlkokulları
Yayın Tarihi: 27.12.2020
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)