Sismolojik İzleme ve Deprem Eğitim Merkezine Ziyaret
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin 2012 yılında Sekapark Kültür alanında hizmete açtığı Sismolojik İzleme ve Deprem Eğitim Merkezi'ne okulumuz tarafından gezi düzenlendi. Sismolojik İzleme ve Deprem Eğitim Merkezi'nde depremlerim oluşumu, sismik takip ve izleme hakkında öğrencilermize ve öğretmenlerimize bilgi verildi. Öğrencilerimize bir deprem anından nasıl davranmaları gerektiği uygulamalı olarak gösterildi. Gezinin planlanmasında ve uygulama sürecinde emeği geçen Fen Bilimleri öğretmeni Havva Nur ÖZER'e teşekkür ediyoruz.
Gezi öğrencilerimize refakat eden Havva Nur ÖZER ve Sacit PURÇAK öğretmenlerimize ve müdür yardımcısı Ebru SEDİR'e teşekkür ediyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Kocaeli Körfez Hereke Kışladüzü Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Kocaeli Ortaokul Haberleri, Kocaeli Körfez Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Kocaeli Ortaokul Videoları, Kocaeli Körfez Ortaokul Videoları, Kocaeli Okulları, Kocaeli Körfez Okulları, Kocaeli Ortaokulları, Kocaeli Körfez Ortaokulları
Yayın Tarihi: 10.03.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)