Sürekli Sergi Alanımızda Bu Hafta Sepe Örücülüğü Sergimiz Var
Sürekli sergi alanımızda bu hafta sepet örücülüğü sergimiz var. Usta öğreticimiz Meryem GÜNEY'e ve kursiyerlerine teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Artvin Arhavi Arhavi Halk Eğitimi Merkezi
Halk Eğitim Merkezi Haberleri, Artvin Halk Eğitim Merkezi Haberleri, Artvin Arhavi Halk Eğitim Merkezi Haberleri, Halk Eğitim Merkezi Videoları, Artvin Halk Eğitim Merkezi Videoları, Artvin Arhavi Halk Eğitim Merkezi Videoları, Artvin Okulları, Artvin Arhavi Okulları, Artvin Halk Eğitim Merkezleri, Artvin Arhavi Halk Eğitim Merkezleri
Yayın Tarihi: 22.02.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)