Tekno Gediz Festivalinde Biz De Varız
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından bu yıl 4.sü düzenlenen Tekno Gediz festivalinde biz de yerimizi aldık...
Kütahya Gediz Gediz Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Kütahya Gediz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Kütahya Okulları, Kütahya Gediz Okulları, Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Kütahya Gediz Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 21.06.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)