Teknofest Yarı Finaldeyiz. . .
Kimya öğretmenimiz Goncagül Balasar Ünlü danışmanlığında Çevre ve Enerji Teknolojileri kategorisinde Umut Efe Yazıcı,Alya Şanlı ve Etem Arı isimli öğrencilerimizin hazırladıkları Elma Posasından Üretilen Aktif Karbonun Boya Duyarlı Güneş Pillerinde Karşıt elektrot Potansiyelinin Belirlenmesinde ve Perovskite Pillerde Kontakt Malzemesi Olarak Kullanılması isimli projeleri ve Biyoteknoloji inovasyon kategorisinde Çisem Ördoğlu, Ayşegül Acar, Elif Yaren Kurt isimli öğrencilerimizin hazırladıkları Gıdalardaki Aflatoksinlerin Etkili Ekstraksiyonu İçin Çevre Dostu Yeni Bir Adsorban :Elma Posasından Üretilen Aktif Karbon isimli 2 proje ile lise kategorisinde yarı finale yükselerek final yarışları devam etmektedir.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Karaman Bilim ve Sanat Merkezi
Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Karaman Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Karaman Merkez Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman Bilim ve Sanat Merkezleri, Karaman Merkez Bilim ve Sanat Merkezleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)