Telafide Ben De Varım Programı Okul Faaliyetlerimiz
Pandemi nedeniyle yaklaşık 1,5 yıl okula gidemeyen ve uzaktan eğitim ile eğitim yaşamlarını sürdüren öğrenciler için Milli Eğitim Bakanlığı "Telafide Ben de Varım " programı hazırladı.Öğrencilerin uzun zamandır sokağa çıkma yasaklarında evde kapalı kalmaları,okul ortamından uzaklaşmaları nedeniyle yaşadıkları psikolojik ve sosyal sıkıntıları atlatmaları için hazırlanan program 5 Temmuz'da başlayacak 31 Ağustos'ta tamamlanacak.Planlama çalışmalarının başladığı program ,tamamen gönüllülük esasına dayalı ,öğrencileri yeniden okulla buluşturan,sadece akademik değil,fizksel,duygusal ve sosyal alanda da çocuklara yol gösteren bir çalışma olacak.
Planlanan eğitim ve etkinliklere katılmak isteyen öğrenciler,veli izin belgeleriyle eğitim faaliyetinin açıldığı kuruma başvuru yapabileceklerdir.Başvuruları kabul edilen öğrenciye kabul edildiklerine dair bilgilendirme ,faaliyeti açan kurum müdürlükleri tarafından yapılacaktır.
Veli izin dilekçesi ;
/meb_iys_dosyalar/16/14/430923/dosyalar/2021_06/28104803_veli_izin_belgesi.pdf
Okulumuzun açtığı faaliyetler ve ders programı:
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Bursa Nilüfer Tahtalı İlkokulu
İlkokul Haberleri, Bursa İlkokul Haberleri, Bursa Nilüfer İlkokul Haberleri, Bursa Okulları, Bursa Nilüfer Okulları, Bursa İlkokulları, Bursa Nilüfer İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)