Tiyatro Yarışması Sonuçlandı
Sosyal etkinlikler kapsamında düzenlediğimiz yarışmalardan Tiyatro eseri sergileme yarışmasını gerçekleştirdik.
Ortaokul öğrencilerimiz arasında düzenlenen yarışmaya 5-6-7-8 sınıf öğrencilerimiz ekipleri ile katıldı. Özellikle teknolojinin yanlış kullanımından kaynaklanan zararların anlatıldığı eserleri öğrencilerimiz ilgi ile izledi. Tüm okulun jüri olarak değerlendirmeye katıldığı yarışmayı en çok alkışı alan 6-A sınıfı öğrencilerinin sergilediği oyun kazandı.
Öğrencilerimizi ve danışmanları Kadir ESER öğretmenimizi tebrik ederiz.
Çalışmaları organize eden ve yarışmanın gerçekleşmesini sağlayan Müdür Yardımcımız NESRİN CİCİ´yi bu güzel çalışmadan dolayı tebrik ediyor, teşekkür ediyoruz.
Yarışmalarımız devam edecek..
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Hatay Kırıkhan Kaletepe Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Hatay Ortaokul Haberleri, Hatay Kırıkhan Ortaokul Haberleri, Hatay Okulları, Hatay Kırıkhan Okulları, Hatay Ortaokulları, Hatay Kırıkhan Ortaokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)