Tübitak 4006 Fuarımız
Okulumuz Tavşanlı Borsa İstanbul Anadolu Lisesi olarak, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenledik.
Okulumuzun spor salonunda düzenlediğimiz fuara Tavşanlı Belediye Başkanı Ali Kemal Derin, Başkan Yardımcısı İrfan Güleç, İlçe Mili Eğitim Şube Müdürü Sedat Cumali Koca, okul müdürleri, öğrenciler ve basın mensupları katıldı.
Okul Müdürümüz Osman Yıldız’ın konuşması ile başlayan programda okulumuz Müzik öğretmeni Semih Uçar ve öğrencilerimizden oluşan müzik ekibi tarafından Neşet Ertaş’ın parçaları seslendirildi.
Kurdele kesimi ile birlikte açılışı yapılan fuarımızda öğrencilerimiz danışman öğretmenlerimiz ile birlikte hazırladıkları TUBİTAK 4006 Projelerini Başkan Derin ve beraberindekilere anlattı.
Düzenlediğimiz Tübitak 4006 bilim fuarında toplamda 50 öğrencimiz ve 8 öğretmen arkadaşımız görev aldı.
Fuarda 12 proje sergilenirken, projelerde kültürel miras, ekolojik denge, doğal afetler ve afet yönetimi gibi tematik alanlarda hazırlana projelerimiz ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.
Açılışa katılan basın mensupları tarafından yerel ve ulusal basında Fuarımız ile ilgili haberler yayınlandı.
Bu haberlere aşağıdaki linklerden ulaşablirsiniz.
Tübitak 4006 bilim fuarımızın hazırlanmasında emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz…
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Kütahya Tavşanlı Tavşanlı Borsa İstanbul Anadolu Lisesi
Anadolu Lisesi Haberleri, Kütahya Anadolu Lisesi Haberleri, Kütahya Tavşanlı Anadolu Lisesi Haberleri, Anadolu Lisesi Videoları, Kütahya Anadolu Lisesi Videoları, Kütahya Tavşanlı Anadolu Lisesi Videoları, Kütahya Okulları, Kütahya Tavşanlı Okulları, Kütahya Anadolu Liseleri, Kütahya Tavşanlı Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)