Tübitak 49. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Türkiye Final Yarışmasında Merkezimizden Büyük Başarı
TÜBİTAK 49. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Türkiye Final Yarışmasında Merkezimizden Büyük Başarı.
Bu yıl 49.su düzenlenen yarışmada Sosyoloji Alanında Danışman Öğretmen Murat SAKARYA rehberliğinde öğrencimiz Zeynep ERDEM hazırladığı projeyle Türkiye Dördüncüsü olarak Teşvik Ödülü kazandı.
Ayrıca yine aynı yarışmada Biyoloji Alanında Danışman Öğretmen Murat SAKARYA rehberliğinde öğrencimiz Melisa AKANSEL ve Yunus Emre Anadolu Lisesi öğrencisi Öykü Nazlı ÇİFLİKLİ hazırladıkları ortak projeyle Türkiye Dördüncüsü olarak Teşvik Ödülü kazandılar.
Öğretmenimizi ve öğrencilerimizi tebrik ederiz. Ayrıca kurumumuzun her zaman yanında olan ve bizlere destek veren İl Milli Eğitim Müdürümüz sayın Halil İbrahim Yaşar´a ve yönetim ekibine Bilsem ailesi olarak çok teşekkür ederiz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Niğde Merkez Akşemseddin Bilim ve Sanat Merkezi
Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Niğde Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Niğde Merkez Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Niğde Okulları, Niğde Merkez Okulları, Niğde Bilim ve Sanat Merkezleri, Niğde Merkez Bilim ve Sanat Merkezleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)