Tüketiciyi Koruma Haftası
15 Mart 1985 yılında Birleşmiş Milletlerin Tüketici Hakları Evrensel Bildirgesi'ni ilan etmesinin ardından 15-21 Mart arası her yıl tüketicilerin haklarını korumak ve bilinçli tüketici olmanın önemini vurgulamak için "Tüketiciyi Koruma Haftası" olarak kutlanmaktadır.
"Tüketiciyi Koruma Haftası” okulumuzda 15-21 Mart tarihleri arasında haftanın önemine dikkat çeken görseller ve yazılar içeren bir okul panosu hazırlanarak, yine “Haftanın anlam ve önemi” ilgili yazı ve şiirlerle birlikte “Tüketici hakları nelerdir?” , “Tüketici haklarını koruyan kurum ve kuruluşlar hangileridir?” konulu bilgilendirici yazılar okul koridorlarındaki panolara asılarak kutlandı.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Zonguldak Kozlu Kozlu 19 Mayıs 100. Yıl Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Zonguldak Ortaokul Haberleri, Zonguldak Kozlu Ortaokul Haberleri, Zonguldak Okulları, Zonguldak Kozlu Okulları, Zonguldak Ortaokulları, Zonguldak Kozlu Ortaokulları
Yayın Tarihi: 26.03.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)