Uçan Balonlar Sınıfının Hoşgeldin Ramazan Etkinliği
Uçan Balonlar Sınıfı Öğretmenleri Nurbanu Ercan rehberliğinde nisan ayı ilk haftasında Ramazan ayını karşılamak için çeşitli etkinlikler yaptı. Ramazan temasına uygun olarak çizilen Cami resimlerini akrilik boyaları ile renklendirdiler. Miniklerimizin mesajı ise "Hoşgeldin Ramazan! " oldu.
Öğretmenimize ve güzel çalışmalarıyla katkılarından ötürü öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Zonguldak Merkez Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Zonguldak Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Okulları, Zonguldak Merkez Okulları, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Liseleri, Zonguldak Merkez Anadolu İmam Hatip Liseleri
Yayın Tarihi: 13.04.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)