Uyum Dönemi Öğrenci Velileri Toplantısı Yapıldı
Merkezimize yeni başlayan öğrencilerin velileriyle tanışma toplantısı düzenlendi.
Uyum eğitim programına devam eden 40 öğrencimizin velileriyle tanışma ve bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Uyum Dönemi Öğrenci Velileri Toplantısı Yapıldı Merkezimize yeni başlayan öğrencilerin velileriyle tanışma toplantısı düzenlendi. Uyum eğitim programına devam eden 40 öğrencimizin velileriyle tanışma ve bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Merkezimizde düzenlenen toplantıda Akşemseddin Bilim ve Sanat Merkezini ve özel yetenekli öğrencilerin özelliklerini tanıtan sunular gösterildi.
Toplantıda Bilim ve Sanat Merkezlerinde uygulanan eğitim programları hakkında Merkez Müdürümüz İsa ALİÇ tarafından velilere sunum yapıldı. Merkezimizin öğrenci sayısının az olmasına ve taşınacak hinterlandın çok geniş olmasına rağmen öğrencilerimizin ulaşımlarını sağlayan servisin ayarlandığı konusu hakkında da bilgi verildi.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Niğde Merkez Akşemseddin Bilim ve Sanat Merkezi
Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Niğde Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Niğde Merkez Bilim ve Sanat Merkezi Haberleri, Niğde Okulları, Niğde Merkez Okulları, Niğde Bilim ve Sanat Merkezleri, Niğde Merkez Bilim ve Sanat Merkezleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)