Vali Âlim Barutun Eşi Miyase Barut Hanımefendi, Seyrantepe İmkb Ortaokulu Ziyareti
Vali Âlim BARUT’un Eşi Miyase BARUT Hanımefendi, Seyrantepe İMKB Ortaokulundaki görme-zihinsel engelli öğrencileri ziyarette bulundu.
Seyrantepe İMKB Ortaokulu ziyaretinde Belediye Başkanı Sami AYDIN’ın Eşi Yurdagül AYDIN ve İl Milli Eğitim Müdürü Zekeriya ÇINAR’ın Eşi Ayşegül ÇINAR da eşlik etti. Seyrantepe İMKB Ortaokulu Müdürü Yasemin KÖSEOĞLU ve engelli iki öğrenci tarafından karşılanan Sayın Miyase BARUT Hanımefendi, engelli öğrencilerin eğitim gördüğü sınıflarını gezdikten sonra Okuldaki eğitim ve öğretim hakkında Okul Müdürü Yasemin KÖSEOĞLU’ dan bilgi aldı.
Program, Seyrantepe İMKB Ortaokulundaki öğrenciler tarafından hazırlanan mini bir konser dinlendikten sonra hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.