Yaşam Becerileri (Kendi Kumbaramı Yapıyorum)
"Yaşam Becerileri Okulumuzda Projesi"nin ikinci döneminin on altıncı hafta etkinliğini geçen hafta gerçekleştirdik. Velilerimizin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde çocuklar tasarruflu olmanın önemini, nasıl tasarruflu olunacağını öğrenip kendi kumbaralarını kendileri tasarladılar. Etkinliğimize katılım sağlayan öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize çok teşekkür ediyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Ankara Keçiören Karacaoğlan İlkokulu
İlkokul Haberleri, Ankara İlkokul Haberleri, Ankara Keçiören İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Ankara İlkokul Videoları, Ankara Keçiören İlkokul Videoları, Ankara Okulları, Ankara Keçiören Okulları, Ankara İlkokulları, Ankara Keçiören İlkokulları
Yayın Tarihi: 03.06.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)