Yıldızlar Kulüp Sınıfı Enerji Verimliliği Tasarrufu Nedir
Enerjiyi tutumlu kullanmayı bilmek hem kendimiz ve ailemiz hem de ülkemiz ve dünya için çok önemlidir.Gereksiz ışıkları söndürmemiz gerektiğini öğrendik.Enerji tasarrufu haftası ampul etkinliğimizi yaptık.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Paşa ve Recep Evcen Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Karaman Anaokulu Haberleri, Karaman Merkez Anaokulu Haberleri, Anaokulu Videoları, Karaman Anaokulu Videoları, Karaman Merkez Anaokulu Videoları, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman Anaokulları, Karaman Merkez Anaokulları
Yayın Tarihi: 11.01.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)