Yüz Yüze Yüz Oyun
Okulumuzda "YÜZ YÜZE 100 OYUN PROJESİ" kapsamında oyunlar haftalık olarak planlanmıştır. Bu kapsamda bu haftaki etkinliklerini gerçekleştirdik.
1. ve 3. Sınıflar ile 2. ve 4. Sınıflar kendi arasında kardeş sınıf belirleyerek 'ÇÖMEL KURTUL' oyununu okulumuz bahçesinde oynanmıştır. Oyunlarımız sabahçı ve öğleci devre halinde oynanmıştır. Etkinliğe katılan tüm sınıflarımızı tebrik ediyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Ankara Keçiören Keçiören Şehit Fırat Bulut İlkokulu
İlkokul Haberleri, Ankara İlkokul Haberleri, Ankara Keçiören İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Ankara İlkokul Videoları, Ankara Keçiören İlkokul Videoları, Ankara Okulları, Ankara Keçiören Okulları, Ankara İlkokulları, Ankara Keçiören İlkokulları
Yayın Tarihi: 13.03.2024