Zübeyde Hanım Anaokulu 29 Ekim 100. Yıl Kutlamaları
Zübeyde Hanım Anaokulu'nun öğrencileri öğretmenleriyle birlikte hafta boyunca 29 Ekim 100. Yıl etkinlikleri hazırladı. Çeşitli müzik, fen, sanat, drama, okuma yazmaya hazırlık etkinlikleriyle 29 Ekim ruhunu yeşerten çocuklar bir yandan da gösteri hazırlıkları yaptı. Sayın Kaymakamımız Enis ASLANTATAR ve Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Osman KIZILOK'un katılımlarıyla gerçekleşen törende çocuklarımız birbirinden güzel gösterilerini sundular. Okul çapında düzenlenen 100. Yıl konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerini Sayın Kaymakamımız takdim etti. Takdimlerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. Okulumuz adına ülkemize nice yüzyıllar diliyoruz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Kars Sarıkamış Zübeyde Hanım Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Kars Anaokulu Haberleri, Kars Sarıkamış Anaokulu Haberleri, Kars Okulları, Kars Sarıkamış Okulları, Kars Anaokulları, Kars Sarıkamış Anaokulları
Yayın Tarihi: 31.10.2023 - Güncellenme Tarihi: 02.11.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)