1 - 7 Mart Deprem Haftasında Deprem Tatbikatımızı Yaptık
Toplumumuzda deprem bilincinin oluşturulması ve depremlere karşı daima hazırlıklı olunması amacıyla ülkemizde her yıl 1-7 Mart tarihleri ''Deprem Haftası'' olarak anılmaktadır. Deprem riskinin yüksek olduğu ülkemizde deprem bilincinin oluşması son derece önemlidir. Depremin bir doğa olayı olduğu unutulmamalıdır. Depremin meydana gelmesini engellemek mümkün olmasada deprem öncesi yapılacak hazırlıklarla depremin muhtemel hasar ve zararını en aza indirmek mümkündür. Bizde bu haftada bilgilendirici videolar ve tatbikat ile deprem farkındalığı oluşturmaya çalıştık. Deprem Haftası vesilesi ile 6 Şubat asrın felaketinde kaybettiğimiz vatandaşlarımızı rahmetle anıyor, kalan yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
İzmir Selçuk Selçuk Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi
Anadolu Lisesi Haberleri, İzmir Anadolu Lisesi Haberleri, İzmir Selçuk Anadolu Lisesi Haberleri, İzmir Okulları, İzmir Selçuk Okulları, İzmir Anadolu Liseleri, İzmir Selçuk Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)